420MXK120MEFCSN22X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
420MXK120MEFCSN22X25
JLCPCB Part #
C3723432
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 22mm 25mm 3000hrs@105℃ 420V 950mA@120Hz ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS