420MXG82MEFCSN20X25
MFR.Part #
420MXG82MEFCSN20X25
JLCPCB Part #
C1602891
Package
Plugin,D20xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 20mm 25mm 3000hrs@105℃ 420V 750mA@120Hz 82uF ±20% 插件,D20xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS