450PX10MEFCT810X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
450PX10MEFCT810X20
JLCPCB Part #
C1595767
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 10uF 2000hrs@105℃ 20mm 37mA@120Hz 450V 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS