400VXR330MEFCSN35X40
MFR.Part #
400VXR330MEFCSN35X40
JLCPCB Part #
C1608744
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.68A@10kHz 10mm 330uF 35mm 400V 40mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS