400VXG560MEFCSN35X45
MFR.Part #
400VXG560MEFCSN35X45
JLCPCB Part #
C3724622
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+150℃ 10mm 2.19A@120Hz 35mm 400V 45mm 5000hrs@105℃ 560uF ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS