450MXG150MEFCSN20X45
MFR.Part #
450MXG150MEFCSN20X45
JLCPCB Part #
C1582496
Package
Plugin,D20xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.18A@120Hz 10mm 150uF 20mm 3000hrs@105℃ 450V 45mm ±20% 插件,D20xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS