400MXG180MEFCSN25X30
MFR.Part #
400MXG180MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C702559
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 180uF 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 400V ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS