500MXG56MEFCSN20X35
MFR.Part #
500MXG56MEFCSN20X35
JLCPCB Part #
C3724158
Package
Plugin,D20xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 20mm 3000hrs@105℃ 35mm 500V 56uF 670mA@120Hz ±20% 插件,D20xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS