200MXG680MCDASN25X30
MFR.Part #
200MXG680MCDASN25X30
JLCPCB Part #
C365692
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.85A@120Hz 10mm 200V 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 680uF ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS