350BXC82MEFC18X25
MFR.Part #
350BXC82MEFC18X25
JLCPCB Part #
C1602687
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 18mm 25mm 350V 612mA@120Hz 7.5mm 82uF ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS