400VXR68MEFCSN22X30
MFR.Part #
400VXR68MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C1601561
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 22mm 30mm 400V 560mA@120Hz 68uF 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS