10YXH1200MEFCT810X20
MFR.Part #
10YXH1200MEFCT810X20
JLCPCB Part #
C1595473
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 10mm 1200uF 20mm 46mΩ 5mm 7000hrs@105℃ 840mA@120Hz ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS