450VXR68MEFCSN25X30
MFR.Part #
450VXR68MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C3723251
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 25mm 30mm 450V 530mA@120Hz 68uF 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS