SLP392M035A3P3
MFR.Part #
SLP392M035A3P3
JLCPCB Part #
C3724701
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 136mΩ 22mm 3000hrs@105℃ 30mm 35V 3900uF ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS