420MXG100MEFCSN20X30
MFR.Part #
420MXG100MEFCSN20X30
JLCPCB Part #
C1498667
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 20mm 3000hrs@105℃ 30mm 420V 860mA@120Hz ±20% 插件,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS