80YXG680MEFC18X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
80YXG680MEFC18X25
JLCPCB Part #
C1601443
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 18mm 25mm 6000hrs@105℃ 680uF 7.5mm 80V ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS