35YXH1000MEFCGC18X16
MFR.Part #
35YXH1000MEFCGC18X16
JLCPCB Part #
C5517470
Package
Plugin,D18xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 16mm 18mm 35V ±20% Plugin,D18xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS