6.3ZLH4700MEFC12.5X25
MFR.Part #
6.3ZLH4700MEFC12.5X25
JLCPCB Part #
C1587424
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 25mm 4700uF 6.3V ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS