400VXH180MEFCSN25X30
MFR.Part #
400VXH180MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C1604899
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.19A@120Hz 10mm 180uF 25mm 30mm 400V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS