450BXC10MTGWG412.5X16
MFR.Part #
450BXC10MTGWG412.5X16
JLCPCB Part #
C2843268
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
-25℃~+105℃ 10uF 12.5mm 16mm 450V ±20% Plugin,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS