450MXC220MEFC25X45
MFR.Part #
450MXC220MEFC25X45
JLCPCB Part #
C7186300
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.1A@120Hz 10mm 220uF 25mm 3000hrs@105℃ 450V 45mm ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors