LKG1C183MESAAK
MFR.Part #
LKG1C183MESAAK
JLCPCB Part #
C1605278
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 16V 18000uF 2.6A@120Hz 25mm 40mm ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS