16ZLH3300MEFC12.5X30
MFR.Part #
16ZLH3300MEFC12.5X30
JLCPCB Part #
C1498175
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 13mΩ 16V 2.415A@120Hz 30mm 3300uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS