400USG470MEFCSN30X40
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
400USG470MEFCSN30X40
JLCPCB Part #
C3722973
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.39A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 400V 40mm 470uF ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS