25MXC8200MEFCSN20X40
MFR.Part #
25MXC8200MEFCSN20X40
JLCPCB Part #
C1601378
Package
Plugin,D20xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.34A@120Hz 20mm 25V 3000hrs@105℃ 40mm 8200uF ±20% 插件,D20xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS