MAL215919181E3
MFR.Part #
MAL215919181E3
JLCPCB Part #
C6223831
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.19A@120Hz 10mm 180uF 30mm 40mm 5000hrs@105℃ 500V 740mΩ@100Hz ±20% Plugin,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS