25YXG1500MEFC12.5X25
MFR.Part #
25YXG1500MEFC12.5X25
JLCPCB Part #
C5114669
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.338A@120Hz 12.5mm 1500uF 25V 25mm 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS