400USC220MEFCSN25X35
MFR.Part #
400USC220MEFCSN25X35
JLCPCB Part #
C1606426
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 1.64A@120Hz 10mm 220uF 25mm 3000hrs@85℃ 35mm 400V ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS