100USC2200MEFCSN25X35
MFR.Part #
100USC2200MEFCSN25X35
JLCPCB Part #
C1610701
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 100V 10mm 2200uF 25mm 3.12A@120Hz 3000hrs@85℃ 35mm ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS