LGW2E561MELA35
MFR.Part #
LGW2E561MELA35
JLCPCB Part #
C1669216
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 250V 25mm 3.375A@50kHz 3000hrs@105℃ 35mm 560uF ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS