381LX681M160J032
MFR.Part #
381LX681M160J032
JLCPCB Part #
C19428707
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 160V 2.4A@20kHz 25mm 293mΩ@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 680uF ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS