LGY1V562MELB25
MFR.Part #
LGY1V562MELB25
JLCPCB Part #
C1583131
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 25mm 2A@120Hz 30mm 35V 5000hrs@105℃ 5600uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS