25RX301000M12.5X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25RX301000M12.5X20
JLCPCB Part #
C5114652
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+130℃ 1000uF 12.5mm 20mm 25V 4000hrs@130℃ 5mm 825mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS