450USG270MEFC22X50
MFR.Part #
450USG270MEFC22X50
JLCPCB Part #
C1606283
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 1.81A@120Hz 10mm 22mm 270uF 3000hrs@85℃ 450V 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS