381LX153M035A032
MFR.Part #
381LX153M035A032
JLCPCB Part #
C5507803
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 15000uF 3.9A@120Hz 3000hrs@105℃ 35V 35mm 35mm ±20% Plugin,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS