400SXC330MEFCSN30X45
MFR.Part #
400SXC330MEFCSN30X45
JLCPCB Part #
C1611882
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.47A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 330uF 400V 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS