450LSU6800M77X155
MFR.Part #
450LSU6800M77X155
JLCPCB Part #
C1619761
Package
Bolt,D77xL155mm
Description
-25℃~+85℃ 155mm 31.4mm 450V 5000hrs@85℃ 6800uF 77mm ±20% 螺栓,D77xL155mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS