450PX47MEFCGC16X31.5
MFR.Part #
450PX47MEFCGC16X31.5
JLCPCB Part #
C1602240
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-25℃~+105℃ 155mA@120Hz 16mm 2000hrs@105℃ 31.5mm 450V 47uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS