400MXK470MEFC30X35
MFR.Part #
400MXK470MEFC30X35
JLCPCB Part #
C1648086
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.646A@10kHz 3000hrs@105℃ 30mm 35mm 400V 470uF ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS