420LXW100MEFR12.5X50
MFR.Part #
420LXW100MEFR12.5X50
JLCPCB Part #
C5115069
Package
Plugin,D12.5xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 12.5mm 12000hrs@105℃ 420V 50mm 5mm 770mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS