200CFX10MEFCT810X16
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200CFX10MEFCT810X16
JLCPCB Part #
C1594683
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 10uF 16mm 200V 300mA@100kHz 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS