100YXG100MEFC12.5X20
MFR.Part #
100YXG100MEFC12.5X20
JLCPCB Part #
C1596287
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 100uF 12.5mm 20mm 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS