160YXF22MEFCT810X20
MFR.Part #
160YXF22MEFCT810X20
JLCPCB Part #
C1595997
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 160V 20mm 22uF 5mm 7000hrs@105℃ ±20% Plugin,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS