35ZLQ1500MEFC12.5X30
MFR.Part #
35ZLQ1500MEFC12.5X30
JLCPCB Part #
C1669062
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 1500uF 3.68A@100kHz 30mm 35V 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS