180MXG560MEFCSN22X35
MFR.Part #
180MXG560MEFCSN22X35
JLCPCB Part #
C3722310
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180V 22mm 3000hrs@105℃ 35mm 560uF ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS