200KXF220MEFCSN22X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200KXF220MEFCSN22X20
JLCPCB Part #
C1601241
Package
Plugin,D22xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 200V 20mm 220uF 22mm 3000hrs@105℃ 870mA@120Hz ±20% 插件,D22xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS