400MXH270MEFCSN30X25
MFR.Part #
400MXH270MEFCSN30X25
JLCPCB Part #
C1608989
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.862A@10kHz 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 270uF 30mm 400V ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS