350PX2.2MEFCTA6.3X11
MFR.Part #
350PX2.2MEFCTA6.3X11
JLCPCB Part #
C5114775
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-25℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11mm 2.2uF 25mA@120Hz 350V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS