400MXK270MEFCSN30X25
MFR.Part #
400MXK270MEFCSN30X25
JLCPCB Part #
C1588858
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.37A@120Hz 10mm 25mm 270uF 3000hrs@105℃ 30mm 400V ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS