400MXG330MEFCSN25X45
MFR.Part #
400MXG330MEFCSN25X45
JLCPCB Part #
C1582801
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.76A@120Hz 10mm 25mm 3000hrs@105℃ 330uF 400V 45mm ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS